Wpisy użytkownika ~All I Need Is Love~ z dnia 5 lutego 2016

Liczba wpisów: 1

violaviluvioletta
 
Witam Was blogowicze

Jak tam u Was ?.
Macie ferie ?
Ja aktualnie spędzam ostatnie dni ferii ,bo już w przyszłym tygodniu WITAJ SZKOŁO i na dobry początek sprawdzian z fizyki ;-; marzenie każdego ucznia xd -,-.
Ale wracając do wpisu jak spędziliście/macie zamiar spędzać ferie ?

Ja byłam w Warszawie na kilka dni oraz głównie spotykałam się z przyjaciółmi na lodowisku no ,ale niestety teraz NIE MA śniegu wgl ;c.
U Was też go nie ma ??
Wczoraj siedziałam u koleżanki i tak walił deszcz w okna i duży wiatr ,że sąsiadce pranie wywiało z góry XD . Śmiesznie to wyglądało , jednak szkoda mi się jej zrobiło ,bo miała wszystko w błocie.
Nie chcę mi się wracać do szkoły XD . Chodzę spać o 2 w nocy i nie mogę przestać ,a w roku szkolnym nie dam rady ;c
EJEJEJEJEJ  Macie jakiś pomysł jak zasnąć wcześniej ??? . Tylko sposoby SKUTECZNE  :D

Na koniec tego wpisu dodaję piosenkę na lepszy wieczór :)Paaaaaaaa :D

                      Julcia :*
  • awatar Lose control ღ: Ja ferie dopiero zaczynam od 15 lutego :) i w sumie cieszę się, że tak późno :) Współczuję ci sprawdzianu z fizyki, nienawidzę jej -,- ale powodzenia ci życzę <3 dasz radę.! Niestety nie znam żadnych skutecznych sposobów na szybkie zaśnięcie. Zero :D sama czasami nie mogę zasnać ;c coś wymyślisz. Super nutka, bardzo mi się podoba ♥
  • awatar Damon⭐: Też za tydzień wracam... :( Ja siedziałam w domu. :)
  • awatar Rebellious Girl ♥: Hejkaa ^^ Ja zaczynam ferie 15 litego :P Powodzenia w szkole :) ja w sumie też jeszcze ide.. ostatni tydzień, nareszcie :D Nie ma śniegu i się cieszę :D nienawidzę śniegu! Super nutka :P <3 bardzo mi się podoba!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (18) ›