Wpisy użytkownika ~All I Need Is Love~ z dnia 25 sierpnia 2014

Liczba wpisów: 1

violaviluvioletta
 
Hej Miśki :* . Dzisiaj nie będzię rozdziału pojawi się jutro :) . Jestem taka szczęśliwa wziełam udział w Castingu . Bo grałam już w Trudne Sprawy,Dlaczego Ja ,Komisarz Alex w 2 odcinkach , a teraz chcą ,abym zagrała do końca tego roku <33333 . Wygrałam Castig ,aby zagrać w 6 sezonie Komisarz Alex będę grała do Stycznia :D Jak się ciesze <3333 . Boże latałam i skakałam xD . Wiecie ,że jest Casting do zagrania w Violetta ?. Ja wziełam udział i dostałam się ,ale teraz czekam na decyzję reżysera ,ponieważ on będzię patrzył zdjęcia dziewczynek ta,która mu się spodoba zagra w Violetta na Disney Channel <33 Juhu :* . Boże ,oby mnie przyjął . Nie mogłam spać zasnełam po 01 . Dzisiaj mam co świętować :) . Oglądajcie Komisarza Alex ,bo będę w nim grała ;) . Poznam tego Czudnego psa <333 .  Jeszcze nie znam swojej roli ,ale jak będę wiedziała to napiszę Skarby ;) . Obym dostała się do Violetty boże to moje marzenie . W sumie znam trochę gwiazd ,ale zagranicznych tylko Polskie . Trzymjacie kciuki :))) .
Dziękuję za 616 wejść :D . Kofffam Was <3
P.S. Proszę bez hejtów ,że to niemozliwe czy coś tam . Będę miała dowody jak spotkam psa Alexa dodam zdjęcie z nim .
Paaa :)
viola.jpeg

Jula ♥
  • awatar love, music, passion, that's what I: Ale ci zazdroszczę ! A gdzie był ten casting do Violetty i kiedy ?
  • awatar ~All I Need Is Love~: @love, music, passion, that's what I: Nie wiem jak Ci to powiedzieć ,bo ja mam kontarkt podpisanyi mam zlecenia . Akurat zobaczyłam ,że jest o Violetta i wziełam udział i się dostałam ,ale nie wiadomo czy zagram :) . Mogą się zgłasdzać dziewczyny . Tylko ,że trzeba mieć umowę czyli kontrakt . Ja mam dlatego mam szanse . Bo go podpsiałam i można powiedzieć ,że jestem aktorką i modelką :) . Nie dostałam jeszcze czy się dostałam jak dostane to będe wiedziała gdzie to wtedy napiszę :)
  • awatar One Shot'y z serialu.: Gratulacje i napewno będe oglądała ! A co do komisarza to chyba * Dwa cudowne psy, niektórzy nie wiedzą ale pies ma dublera, a w serilau tak naprawde wystepują nie jeden, ale dwa psy ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (17) ›